Вектор на США: досвід навчання та роботи з перших вуст.

Лектор Євгенія Гайдамака.

Євгенія Гайдамака отримала освіту за спеціальністю графіка у київському вузі та закінчила магістратуру SCAD по програмі Фулбрайта (зі стипендією) у Нью-Йорку. Встигла попрацювати з крутими американськими та українськими клієнтами (здебільшого над проектами  книжкової ілюстрації):  видавництвами Boston Globe, Reader’s Digest, Society of Illustrators, «Видавництво Старого Лева», журналом «Пізнайко».

Лекція корисна всім, хто хоче навчатися за кордоном, працювати з іноземними замовниками та створювати актуальну ілюстрацію, яка змінюватиме шаблонне сприйняття. Євгенія стала призером міжнародного конкурсу Red Dot Award, спілкувалася та працювала з арт-директорами відомих американських компаній, одним словом, дізналася все, що можна було й навіть більше.

Ви дізнаєтесь, з чого починається комерційна ілюстрація, як пошук свого стилю впливає на ринок, на якому хочете працювати, які підводні камені можуть з’явитися, і що з ними робити.

Євгенія покроково розповість, як опинилася в програмі Master of Fine Arts in Illustration, чому саме там, і чи справдилися в результаті її очікування. Багато інсайдерської інформації про фріланс в ілюстрації, детальний досвід роботи дизайнером в Penguin Random House, а також співпрацю з Boston Globe та Reader’s Digest. А ще трішки про рекламний ринок і те, як звичайний фрілансер може отримати замовлення від великого бренду.