Дизайн та візуалка для недизайнерів

Loading Події
  • This event has passed.

Початок :

25.11.2017 @ 10:00

Закінчення :

26.11.2017 @ 18:00

Локація :

Мечникова, 3 Київ Ukraine

Дизайн та візуалка для недизайнерів

Як не загубитись у купі візуального шуму, навчитись відрізняти якісний дизайн, ефективно працювати з дизайнером та орієнтуватись у візуальних комунікаціях?

 

Інтенсив  “Дизайн та візуалка для недизайнерів” — це основа для тих, чия робота пов’язана з візуальними комунікаціями. І хоча ти не дизайнер, тобі варто чимало знати, щоб налагодити робочий процес, скласти зрозумілий бриф, знайти виконавця, контролювати та затверджувати результат його роботи. — Відповідальність велика, а ціна помилки може коштувати тиражі неякісного каталогу/листівок/буклетів; жахливий банер на біл-борді, котрий бачить уся країна; упаковка продукту, яка не просто не привертає споживачів, а навпаки — відлякує їх.

 

Щоб не наступати на одні й ті ж граблі, приєднуйся до практичного інтенсиву від профі візуальної сфери. 8 практичних лекцій від експертів візуальних комунікацій — арт-директорів, графічних дизайнерів, експертів сфери ілюстрації. Їхній досвід, приклади яскравих кейсів та фокапів, tips&tricks допоможуть побудувати свій власний вектор професійного росту.

Локація