Дизайн та візуалка для недизайнерів

Дизайн та візуалка для недизайнерів

Про курс

Як не загубитись у купі візуального шуму, навчитись відрізняти якісний дизайн, ефективно працювати з дизайнером та орієнтуватись у візуальних комунікаціях?

Ми всі з досвіду знаємо, як буває складно знайти спільну мову з людьми творчими (дизайнерами/ ілюстраторами), чітко сформулювати завдання, отримати той результат, на який розраховуємо. — Це потребує не лише зусиль, але й знань: орієнтуватись в базових поняттях, знатися на технічних аспектах підготовки візуальних файлів, розуміти, як створюються зображення, і що таке дизайн, який працює.

Інтенсив  “Дизайн та візуалка для недизайнерів” — це основа для тих, чия робота пов’язана з візуальними комунікаціями. І хоча ти не дизайнер, тобі варто чимало знати, щоб налагодити робочий процес, скласти зрозумілий бриф, знайти виконавця, контролювати та затверджувати результат його роботи. — Відповідальність велика, а ціна помилки може коштувати тиражі неякісного каталогу/листівок/буклетів; жахливий банер на біл-борді, котрий бачить уся країна; упаковка продукту, яка не просто не привертає споживачів, а навпаки — відлякує їх.

Щоб не наступати на одні й ті ж граблі, приєднуйся до практичного інтенсиву від профі візуальної сфери. 8 практичних лекцій від експертів візуальних комунікацій — арт-директорів, графічних дизайнерів, експертів сфери ілюстрації. Їхній досвід, приклади яскравих кейсів та фокапів, tips&tricks допоможуть побудувати свій власний вектор професійного росту.

Як оплатити квиток. Гайдлайн

Лектори

 • Семенюк Оксана

  Арт-директор
  Співзасновник навчального проекту Graphite, конкурсу кіноафіш Cinema Poster Awards та ілюстраційної агенції ILL&MATES. В портфоліо агентства роботи для Ogilvy, ...
  Профіль
 • Шумило Ріна

  Арт-директор
  Співзасновник ілюстраційної агенції ILL&MATES, навчального проекту Graphite та конкурсу кіноафіш Cinema Poster Awards. В портфоліо ILL&MATES роботи для Esquire, ...
  Профіль